Hakkımızda


AB Kıbrıs denizcilik Kıbrıs - Türk turizm sektöründe önemli bir yer sahip olan Akgünler Denizcilik’in 2002 yılında bu yana düzenli olarak sürdürmüş olduğu Taşucu-Girne, Girne-Taşucu RoRo ve yolcu tarifeli seferlerinin yanı sıra, 2018’de Türkiye distribütörlüğünü almış bir firmadır.


Her zaman kaliteye önem vermiş, deneyimleri ve tercih edilirliği ile özellikle Taşucu'nda önde gelen firmalardan olan AB Kıbrıs Denizcilik her zaman artan kaliteyle beraber denizcilik sektöründe Taşucu’nda Girne’ye deniz otobüsü, Taşucu - Kıbrıs otobüsü ve Taşucu Girne yolcu gemisi ile hizmet vermektedir. AB Kıbrıs Denizcilik Kıbrıs seferlerini firmamızın politikası olan konfor, güven ve hız ile gerçekleştirmektedir. Firmamız Kıbrıs’a ucuz bilet için, Taşucu’ndaki tek adrestir. Ayrıca ev konforunda yolculuklar sunmaktadır. Bilet satışları tüm turizm acentelerinde yapılmaktadır.


AB Kıbrıs Denizcilik, dünya denizcilik sektörünün değişen ve gelişen koşullarını, müşteri beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde yerine getirerek denizcilik sektöründe saygın ve güvenilir bir firma olarak faliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak her zaman kalitesini dünya standartlarına çıkarmaya ve alanında öncü bir firma olmaya çalışan bir kuruluştur. Bu doğrultuda her zaman yeniliklere açık bir şekilde, müşteri taleplerine özen göstererek kendisini geliştirmektedir. İş ağını sürekli geliştirip yenilikçi çözümler üreterek ve değişen pazar koşullarına uyum sağlayarak uluslararası bir marka olma hedefinde emin adımlarla ilerlemektedir.


Bunlara ek olarak en konforlu, güvenli ve hızlı bir ulaşımı firma politikası olarak belirlemiştir. Denizcilik sektörünün güvenilir bir firması olan AB Denizcilik tüm bu özellikleri ile müşterisine en iyi hizmeti vermeyi ve destek olmayı hedeflemektedir.


Ayrıca AB Kıbrıs Denizcilik Kıbrıs’ta en çok tercih edilen seçkin otellerden biri olan Acapulco Otel’in Türkiye distribütörü olarak Acapulco Otel rezervasyonlarını da yapmaktadır.